Wirtualne Biuro Kraków

  • Home
  • Wirtualne Biuro Kraków
  • Łatwa aktywacja i pełna obsługa
  • Gwarancja satysfakcji
  • Profesjonalnie i dyskretnie
  • Usługa dla firm i osób fizycznych

Wirtualne Biuro w Krakowie

Wirtualne Biuro to usługa polegająca na rejestracji firmy pod krakowskim adresem bez zbędnych inwestycji w wynajęcie drogich lokali biurowych. Nasza oferta skierowana jest do firm z polski i z zagranicy, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw jak i firm, które dopiero rozpoczynają działalność i chcą ograniczyć koszty. W ramach oferty każdy z naszych klientów ma możliwość rejestracji siedziby swojej firmy pod adresem 30-134 Kraków, ul. Kunickiego 5.

Nasze usługi

Wirtualne Biuro to także szereg usług dodatkowych między innymi: obsługa korespondencji, obsługa skrytki pocztowej, odbiór i obsługa skrzynki mailowej, odbiór fax`ów. Ponadto naszym klientom pomagamy w rejestracji firmy, założeniu rachunku firmowego a także oferujemy obsługę prawną oraz księgową.

Usługi dodatkowe

Dla każdego nowego klienta oferujemy bezpłatny projekt strony internetowej, a także w jednym z pakietów usługi jej administracji, zarządzania i pozycjonowania w Internecie. Korzystając z usługi Wirtualne Biuro każdy klient otrzymuje szeroki wachlarz usług w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na każde Państwa pytanie.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i poczucie satysfakcji z naszych usług wirtualne biuro, zatrudniamy najlepszych specjalistów. Jeśli jednak nie będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami z jakiegokolwiek powodu, to w terminie 30 dni od daty podpisania umowy gwarantujemy zwrot 100% zapłaconego nam abonamentu.