Strona Główna

Wirtualne biuro Kraków

Wirtualne biuro Kraków to jedna z najbardziej popularnych usług naszej firmy. Korzyści wynikajace w wynajęcia wirtualnego biuro to oszczędności i poprawa organizacji firmy. Korzystając z wirtualnego sekretariatu macie pewność, że poczta będzie zawsze odebrana. W następnej kolejności prześlemy ją pod inny adres lub zeskanujemy i wyślemy na wybrany adres mailowy. Z tego powodu wirtualne biura zyskują na popularności. Usługę wirtualnego biura możecie dostosować do swoich potrzeb o czym więcej przeczytacie na stronie – USŁUGI DODATKOWE.

Coworking

Coworking w Krakowie – oferujemy wam biurka na godziny, biuro do wynajecia oraz sale szkoleniowe i konferencyjne. Wszystko to w dogodnych lokacjach z możliwością wynajmu długoterminowego. Posiadamy więcej lokacji w całej Polsce oraz współpracujemy z innymi biurami. W wyniku miłej atmosfery oraz korzystnych warunków klienci do nas wracają i polecają nasze usługi innym. Więcej o naszej usłudze przeczytasz na stronie Coworking Kraków. Jeśli interesuje cię jak wyglądają nasze wnętrza zajrzyj do działu – GALERIA.

Księgowość

Księgowość dla naszych klientów jest realizowana przy pomocy zaprzyjaźnionych firm rachunkowych. Mogą się zająć zarówno prowadzeniem księgowości dla jednoosobowej działalności gospodarczej jak i dla spółek. W ich ofercie znajdziecie też prowadzenie kadr i rozliczeń płacowych. W przypadku klienta o specyficznych potrzebach pomożemy wam w znalezieniu firmy outsourcingowej, która będzie spełniać wasze wymagania. Informacje na ten temat możecie znaleźć na stronie – KSIĘGOWOŚĆ.

Spółki

W ramach naszej grupy kapitałowej prowadzimy usługę sprzedaży i rejestracji spółek. Rejestracja spółek jest usługą przeznaczoną dla klientów chcących rozpocząć swoją działalność w formie spółki prawa handlowego. Dodatkowo mamy w swoim portfolio gotowych spółek. Znajdziecie tam spółki pod kredyt z historią finansową oraz czyste spółki założone, aby przyśpieszyć proces zakładania waszej działalności. Nasza kancelaria może pomóc wam w procesie sprzedaży spółki lub zająć się transakcją zakupu spółki zagranicznej. Wszystko na temat spółek znajdziecie na stronie – SPÓŁKI.

Usługi Prawne

Usługi prawne świadczone przez naszych partnerów mogą być realizowana na zasadzie stałej współpracy, jednorazowego przygotowania dokumentacji lub sprawy oraz w postaci abonamentowej. W związku z tym wszystko zależy od tego jakie macie potrzeby oraz jaki profil działalności ma wasza firma. Więcej na ten temat znajdziecie na stronie – USŁUGI PRAWNE.

Wirtualne biuro Kraków – Nasze biura

Ze względu na popularność naszych usług posiadamy też więcej biur w całej Polsce. W wyniku naszej współpracy z innymi udało nam się zbudować grupę coworkingów gdzie zawsze zostaniecie przywitani z otwartymi ramionami. Informacje na o naszych lokalizacjach znajdziecie na stronie – NASZE BIURA.

Coworking Centrum – Poznań

Coworking Centrum – Gdańsk